Volajte nám na:  0903 521 521

0903 700 566

1
1 Rezidencia Drotárska
2
2 Mercatino Rača

Vo výstavbe!! Rodinný dom v Senci - Mlynský Klin

Cena: 143 900,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Senec
Ulica:Mlynský Klin
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:4
Úžitková plocha:100,00 m2
Plocha pozemku:553,00 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:860975

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

na predaj Vám ponúkame

rodinný dom v novo vybudovanej obytnej zóne Mlynský klin, ktorý je súčasťou obce Senec a v tesnej blízkosti obce Tureň. Táto tichá lokalita ponúka pokojne bývanie s rýchlim napojením na diaľnicu. Neďaleko od miesta výstavby sa nachádzajú senecké jazerá.

Technické parametre:

presvetlená obývacia izba s krbom, jedálňou a kuchyňou so skladom potravín. Priestranné izby. V izbách tvorí podhľad zavesený sadrokartón. Výlez na povalu (možnosť vytvorenie odkladacieho priestoru) Dom s minimom vnútorných nosných stien a stĺpov. Nadštandardné teplotechnické vlastnosti. Obytné miestnosti: 4 Zastavaná plocha: 112,5 m2 Obstavaný priestor: 430,4 m3 Pozemok: 553 m2 Spôsob vykurovania: podlahové vykurovanie (cely dom) Teplotechnická kategória A, tehla-porotherm, zateplenie-polystyrén, okná-plastové izolačné trojsklo, podhľad - sadrokartón. 

Obsahuje vstupnú halu, 3 spálne, kúpeľňu, toaletu, technickú miestnosť (sklad), obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a jedálňou, schodisko na povalu s možnosťou vytvorenia úložného priestoru. Podrobný zákres pôdorysu môžete vidieť medzi priloženými fotkami. Izby sú rozložené tak aby bola oddelená denná časť od nočnej a zároveň aby bol maximálne využitý priestor, ktorý dom poskytuje. Kuchyňa je umiestnená v tesnej blízkosti vstupnej chodby. Obývacia izba je priestranná   a umožňuje priami prístup na terasu. Krb je umiestnený v obývacej izbe.

dom je z jednej strany spojený so susedným domom, ktorý je identický a zrkadlovo otočený. Konštrukcie domov sú oddelené a prepojenie je len optický. Každý dom má na spoločnej strane samostatnú obvodovú stenu a sú oddelené zvukovo izolačnou separačnou vrstvou, čo zabezpečuje dokonalé zvukové odizolovanie.

Dom sa predáva v stave - holodom s možnosťou dokončenia do štandardu!!

Bližšie info a obhliadky: Rathouský 0903 547 547

Cena: 143.900,-eur

Maklér:

makler
Maklér:Roland Rathousky
Telefón:0903547547
E-mail:rathousky-ZVNC-dewall.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2