Volajte nám na:  0903 700 566

0903 521 521

1 Rodinné domy V Dúbravke
2 Dubravka

Na predaj pozemok v zabehnutom areály v blízkosti diaľnice a VW Bratislava

Cena: 150,00 €/m2
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Devínska Nová Ves
Kategória:Pozemky
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:4 374,00 m2
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:8612613

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 4 374 m2, ktorý sa nachádza v Stupave na ulici Devínska cesta, s výborným napojením na diaľnicu a v blízkosti Bratislavského závod VW. Pozemok má ideálny tvar pri šírke cca 54 m a dĺžke 81 m, je rovinatý, čiastočne oplotený a je súčasťou priemyselného areálu, vstup na pozemok priamo zo štátnej  cesty z povolením.

Pozemok sa dá využiť na:

Sústredená plocha areálového charakteru. Priemyselné závody, skupiny priemyselných zariadení, s potenciálne rušivým vplyvom na okolie, vyžadujúcich odstup od obytných zón. Centrálne skladové obvody, distribučné centrá, areály sústredenej stavebnej výroby a centrálnych stavebných dvorov, prevádzkové priestory miestnej a nadmiestnej výroby, opravovní, služieb motoristom, prádelne, zberne surovín ako súčasť výrobných okrskov. Areály a zariadenia technickej infraštruktúry. Možnosť umiestnenia priemyselného parku.

Doplnkové funkčné využitie: Administratíva neverejného charakteru, učňovské stredisko a špeciálne školské zariadenia, ak to spôsob výučby nevyhnutne vyžaduje, zdravotnícke strediská, ak to príslušná výroba vyžaduje, špeciálne zariadenia špeciálne vedy a výskumu a laboratóriá, maloobchod, služby a verejné stravovanie zodpovedajúceho rozsahu, prislúchajúca technická a dopravná vybavenosť.

Cena 150 €/m2 za m2. Viac info a obhliadky na 0903 700 566 Tomáš Hulík

Maklér:

makler
Maklér:Tomáš Hulik
Telefón:0903/700 566
E-mail:hulik-ZVNC-dewall.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2