Volajte nám na:  0903 700 566

0903 521 521

1 Rodinné domy V Dúbravke
2 Dubravka

Pre developerov

Náš team

Konateľ spoločnosti : Tomáš Hulík  0903 700 566

Makléri : Ing. Peter Valent 0903 521 521

               Roland Rathousky 0903 547 547

               Andrea Valentová 0905 527 488

                                   

 

Sekcia sekundárneho trhu

Disponuje stabilným, flexibilným a dynamickým školeným tímom, ktorý je pripravený splniť Vaše očakávania. Naša činnosť spočíva v komplexnom riešení problematiky realitného trhu. Ide o osobnú návštevu nehnuteľnosti, poradenstvo ohľadom ceny a daňovej problematiky, fotografickú dokumentáciu, zaistenie potrebných údajov o danej nehnuteľnosti, zaradenie do inzercie vo vybraných médiách, správa klientov v internej databáze a následná ponuka, právny servis, hypotekárne a daňové poradenství a taktiež kompletné dokončenie prípadu v katastrálnom konaní.

Sekcia novostavieb

Poskytuje komplexné služby pre investorov a developerské spoločnosti. Skúsený tím tvoria projektoví manažéri s vysokoškolských vzdelaním v stavebníctve a obchodní manažéri s bohatými skúsenosťami s predajom developerských projektov.Pred spustením samotného predaja projektu analyzujeme trh a konkurečné ponuky v danej lokalite s následným vyhodnotením, optimalizujeme reklamnú kampaň a systém prezentácie projektu. Samozrejmosťou je pravidelná komunikácia s investorom a dodávanie aktuálnych informácií o priebehu predaja.

Právne oddelenie

Z dlhoročnej praxe v oblasti realitného trhu, ktorú naša spoločnosť má, vieme, že pre poskytnutie komplexných služieb našim klientom je základom. Preto je právny servis v našej spoločnosti zabezpečený interným právnikom, ktorý má dlhoročnú prax v oblasti trhu s nehnuteľnosťami a je schopný vždy flexibilne reagovať na osobité požiadavky klienta.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2